yandex
altın yüzük modelleri

Yeni Sezon İçin Sade ve Şık Altın Yüzük Modelleri

Yüzük dendiğinde herkesin aklına ilk olarak tektaş geliyor. Tabi ki tektaş sevginin en güzel gösteriliş şeklinden bir tanesi. Ancak kadınlar yalnızca tektaş yüzük kullanmıyorlar. Kombinlerine göre birçok farklı yüzük tipini kullanılmakta. Alınan yüzüklerin güzel gözükmesinin yanında maddi değerinin de olması istendiğinden altın yüzükler her zaman ön planda oluyor. Özellikle son dönemde sade altın yüzük modelleri çok revaçta. Siz de kendiniz için sade ve şık bir altın yüzük satın alabilirsiniz. Alacağınız yüzükte karşınıza birçok farklı seçenek sunulacak ve en doğru kararı vermeniz şart olacak.

Alyans Tarzındaki Düz Yüzükler

Alabileceğiniz sade ve şık yüzüklerin ilk sırasında alyans benzeri yüzükler geliyor. Hali hazırda evli olmanız ya da alyansınızın olması bu yüzükleri kullanmanıza engel değil. Diğer elinize takacağınız sade yüzükler ile birlikte harika bir görüntü elde edebilirsiniz.

Alyans tarzındaki düz yüzüklerde çok küçük ayrıntılar karşınıza çıkar. Keskin kenarlar, hafif işlemeler ya da kullanılan çok küçük taşlarla şık bir görüntü yakalamanız mümkün. Seçeneğiniz altın yüzük modelleri arasından alyans benzeri ürünlere yönelirseniz her kombininize uyacak bir ürün aldığınızdan emin olabilirsiniz.

altın yüzük modelleri

Yarım Tur Taşlı Altın Yüzükler

Sade ve şık altın yüzük modelleri arasında yarım tur taşlı altın yüzükler çok önemli bir seçenek oluyor. Yarım tur yüzüklerin isminden de anlayabileceğiniz üzere yarısı taşla kaplı olurken yarısı alyans şeklinde sade oluyor. Bu yüzüklerin en önemli özelliği rahatlıkla çevirerek kullanabiliyor oluşunuz.

Tercih ettiğiniz kıyafete ya da katılacağınız davete göre yüzüğünüzün istediğiniz kısmını üstte bırakabilirsiniz. Böylece hem alyans tarzında sade bir yüzüğünüz hem de şık davetlerde kullanabileceğiniz taşlı bir yüzüğünüz olacaktır.

Alaturka Altın Yüzük Modelleri

Size sunabileceğiniz son seçenek ise alaturka yüzükler olacak. Nostaljik ürünlerin modası hiçbir zaman geçmiyor. Haliyle uzun yıllardır tercih edilen klasik bir modele yönelirseniz muhteşem bir görünüm yakalayabilirsiniz. Alaturka yüzük modelleri çok gösterişli olmadığından rahatlıkla kombinlerde kullanılabilir. Bunun yanı sıra yakından bakıldığında son derece özenli ve şık duran yüzük çeşitleridir.

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir