yandex
gelinlik takıları

Gelinlik Takıları Nasıl Olmalı?

Gelinliğimizi giyip sevdiklerimizle birlikte bu mutlu anı paylaştığımız günler hayatımızın en önemli günlerinden bir tanesi. Yıllar geçse de aklımızdan çıkmayan ve her zaman hatırlanan bu günlerde çok güzel gözükmek ve hiçbir detayı atlamamak istiyoruz.

Muhteşem bir görünüme sahip olmak için en doğru gelinlikleri seçmek çok önemli. Ancak doğru gelinlikleri seçtikten sonra kombinimizi tamamlamak adına harika gelinlik takıları kullanmamız da gerekiyor. Gelinlik takılarını seçerken gelinliğimizin yapısı büyük bir etken. İşte gelinliğinize en uygun modelde altın takıları seçebilmeniz için küçük tüyolar.

Straplez Gelinlikle Tercih Edilen Altın Takılar

İlk olarak straplez gelinlik modellerinden başlıyoruz. Son dönemin en popüler tercihleri arasında yer alan straplez gelinliklerde takı kullanımı için çok geniş bir alan ortaya çıkmış oluyor. Omuzlarımız ve göğüs kısmımızda büyük bir boşluk olduğundan muhteşem bir kolye tercih etmemizin önünde hiçbir engel yok. Straplez gelinliklerde hem gösterişli hem de sade takılar size uygun olabilir. Burada takınız ya da gelinliğinizden hangisini öne çıkarmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Çok iddialı bir gelinliğiniz varsa daha sade bir takı tercihinde bulunabilirsiniz.

gelinlik takıları

Kalın Askılı Gelinlik Modelleri ile Tercih Edilen Altın Takılar

Kalın askılı gelinlik modellerini tercih ettiyseniz gelinlik takıları çok daha önemli olacaktır. Kalın askılar göğüs kısmında bir çerçeve görevi görür ve bu kısma dikkatlerin çekilmesini sağlar. Haliyle basit bir kolye tercihinde bulunursanız pişman olabilirsiniz. Böyle bir gelinlikle gösterişli bir kolye modeline yönelmeniz çok daha doğru olur. Kesinlikle küpe tercihinde bulunmalısınız. Eğer çok taşlı ve dantelli bir gelinliğiniz varsa biraz gösterişten ödün verebilirsiniz. Ancak çok sade bir takıya yönelmeniz kesinlikle önerilmez.

İnce Askılı Gelinlikler ile Tercih Edilen Altın Takılar

İnce askılar her zaman zarafetin işaretidir. İncecik askılarla birlikte adeta bir melek gibi insanların arasından süzülebilirsiniz. Süzüldüğünüz anlarda sade ve asil gelinlik takıları size eşlik edebilir. Göğüs bölgesini doldurabilecek olan ancak çok abartılı seviyelerde olmayan kolyeler muhteşem bir tercih olur. Küpe tercihlerinde de zümrüt ya da yakut gibi taşlarla bezenen takıları tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir