yandex
altın kolye seçimi

Elbiseye Uygun Altın Kolye Seçimi Nasıl Yapılır?

Elbiseler hepimiz için vazgeçilmez bir parça. Günlük yaşantımızdan en özel gecelerimize kadar her zaman elbiseleri tercih edebiliyoruz. Elbiseleri muhteşem bir şekilde göstermek adına her zaman doğru takılara yönelmek çok önemli.

Kolyeler elbiselerin kusursuz görünmesinde önemli bir rol üstleniyor. Eğer doğru bir altın kolye seçimi yapılmazsa elbiselerin kalitesinin ve zarafetinin ortaya çıkması son derece zor. Biz de elbiseleri çok seven kadınlar için en uygun kolye modellerini bir araya getirdik. İşte elbisenizin modeline göre tercih etmeniz gereken kolyeler.

Günlük Elbiselerde Tercih Edilen Altın Kolye Modelleri

Yaz ayları geldiğinde elbiseleri her an tercih etmeye başlıyoruz. Gün içerisinde elbise kullanımı da hızlı bir şekilde yaygınlaşıyor. Hem yazın hareketli ve canlı yapısını sergilemesi hem de hareket özgürlüğü sağlaması sebebiyle elbiseler muhteşem bir seçenek olabilmekte.

Günlük elbise kullanımlarında genel olarak spor modellere yönelim gösterilmesi gerekli. Bu aşamada uzun zincirli ya da tek bir figürü bulunan kolyelerin tercih edilmesi son derece doğru olabilir. Bunun yanı sıra bir arada kullanılabilen kolyelerin de tercih edilmesi doğru olacaktır.

altın kolye seçimi

Özel Gecelerde Tercih Edilebilecek Altın Kolyeler

Elbiseleri günlük kullanımın yanında özel davetlerde de tercih ediyoruz. Balolar, kutlamalar ya da özel davetlerde elbiseleri tercih ettiyseniz kolye seçimini çok dikkatli bir şekilde yapmanız gerekli.

Gömlek yakalı bir elbise tercihinde bulunduysanız gösterişli kolye modellerine yönelmeniz en doğru karar olacaktır. Altın kolye seçimi yaparken hiç endişe etmeyin. Omuz ve göğüs kısmında açıklık bulunan straplez elbise modellerinde ise süs detayları bol olan takıların doğru tercih olduğunu söylemek mümkün.

Kolsuz askılı modelleri tercih ediyorsanız tamamen göğüs bölgesini kapatabilecek olan kolyelere yönelmeniz gerekli. Özellikle asimetrik kolyeler en doğru tercih olacaktır. Eğer V yaka bir elbiseniz varsa kolyenizi de V ya Y formunda seçebilirsiniz.

Gelinlikle Kullanılan Altın Kolye Modelleri

Hayatımızın en önemli günlerinden olan evlilik kutlamamızda ise altın kolye seçimi yaparken çok daha özgürüz. Taşlı modeller tabi ki düğünler için en doğru seçenek olacak. Gelinlik modelinize göre çok zarif modelleri de tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir