yandex
Çeyrek altın yüzük

Çeyrek Altın Yüzük Modelleri ile Şıklığı Yakalayın

Yüzükler hem erkeklerin hem de kadınların vazgeçilmez takıları arasında bulunuyor. Çiftlerin birbirine bağlılığını simgelemek amacıyla da kullanılan yüzüklerde altın her zaman ilk sırada yer almakta. Kullanılan yüzüklerin çok büyük bir kısmı altından elde ediliyor.

Çok uzun süredir altın yüzükler hayatımızda olduğundan artık farklı tasarımlara ihtiyaç duyulmaya başlandı. Çeyrek altın yüzük de bu arayış içerisinde ortaya çıkan ürünlerden bir tanesi. Son dönemde insanların sıklıkla tercih etmeye başladığı çeyrek altın yüzükler artık birçok farklı adreste satılabiliyor.

Çeyrek Altın Yüzük Nedir?

Çeyrek altının ne olduğunu hepimiz biliyoruz. İnsanların sürekli olarak yatırım ya da düğün takısı için satın aldığı çeyrek altın birçok takıda kendisine yer bulmaya başladı. Geçmiş dönemlerde de 5’i 1 yerde gibi altınların kullanıldığı takılar vardı ancak bu takılar günlük kullanıma uygun değildi.

Tasarımcılar çeyrek altın gibi daha düşük ebatlarda olan bir ürünü yüzüklerde denediler ve çeyrek altın yüzük modelleri ortaya çıktı. Çeyrek altının daha minimal yapıda olması parmaklarla çok uyumlu gözükmesine sebep oluyor. Doğal olarak da günlük kullanım için uygun bir ürün.

Çeyrek altın yüzük

Taşlı Çeyrek Altın Yüzük Modelleri

Çeyrek altın yüzüklerin kısa süre içerisinde insanların beğenisini kazanması bu kategorideki ürünlerde de ekstra tasarımların başlamasına sebep oldu. Normal şartlarda çeyrek altın yüzük modellerindeki çeyrek altın biraz kalın bir çerçeve içerisine konumlandırılıyor. Altında da yüzüğün halka kısmı yer alıyor. Yeni tasarımlarda çeyrek altını tutan bu çerçeve kısmı farklılaşmaya başladı. Burada taş kullanımları ile çok daha şık bir görüntü yakalanabiliyor. Özellikle önemli gecelerde bu harika ürünleri kullanmanız mümkün.

Çeyrek Altın Yüzük Kullanmanın Avantajları Neler?

Çeyrek altın yüzüklerin tercih edilmesinin birçok farklı sebebi var. İlk olarak zarif duran bir yüzük türü olduğunu söylememiz gerekli. Özel gecelerde tercih edildiğinde harika bir kombin tamamlayıcı olabiliyor. Bunun yanında üzerindeki işçilik çok fazla olmadığından değer kaybı minimum düzeyde. Yüzüklerini alırken aynı zamanda yatırım da yapmayı düşünen kişiler için bu yüzükler harika bir seçenek olabilir.

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir