yandex
Çeyrek altın kolye

Çeyrek Altın Kolye Modelleri Popülerleşiyor!

Çeyrek altın kültürümüzde çok önemli bir yere sahip. Yakınlarımızın mutlu günlerinde sürekli olarak çeyrek altın hediye ediyoruz. Bunun yanında çeyrek altınlar yatırım için de her zaman tercih edilen bir ürün.

Hayatımızda bu kadar fazla yeri olan bir ürün artık altın takılarda da yerini almış durumda. Çeyrek altını kendi orijinal formunda barındıran birçok farklı takı tasarımı karşımıza çıkmaya başladı. Çeyrek altın kolye modelleri de bunlardan bir tanesi.

Özel Davetler İçin Çeyrek Altın Kolye Modelleri

Çeyrek altının kendi formunda takılarda kullanılıyor olması son derece şık bir tasarımı ortaya çıkarıyor. Şık bir görüntü ortaya çıkarması günlük kullanımda bu takıları tercih etmeyi daha zor bir hale getirmekte.

Satın alınacak olan çeyrek altın kolye modelleri daha çok özel davetlerde tercih edilebilir. Düğün organizasyonları, özel davetler ya da önemli günlerde bu kolye modelleri ile harika bir görüntü elde etmeniz mümkün.

Çeyrek altın kolye

Çeyrek Altın Kolye Modellerinde Farklı Tasarımlar

Çeyrek altın kolyelerde çeyrek altını kendi halinde kullandığımız için tasarımların sınırlı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak çok farklı tasarımların yapılmaya başlandığını söylememiz gerekli. Çeyrek altının eklenmesi için özel bir zemin hazırlanırken bu zeminde özel taşlar kullanılarak takı tasarımları çok daha iyi bir seviyeye çekilebiliyor.

Çeyrek altın kolyelerin zincir kısımlarına da eklentiler olabilmekte. Zincirler düz ve sade bir biçimde kullanılabildiği gibi küçük sembollerle de desteklenebiliyor. Ebat olarak çok büyük olmadığından bu kolyeler büyük bir görkeme sahip değil. Haliyle hiçbir zaman kıyafetlerinizin önüne geçmiyor. Her zaman destekleyici bir rolde karşımıza çıkıyorlar.

En İyi Fiyatlarla Çeyrek Altın Kolye Modelleri

Sevdikleriniz ya da kendiniz için çeyrek altın kolye satın almaya karar verdiyseniz çeyrek altın ücretini gözden çıkarmanız gerekli. Hiçbir kolye bu değerin altında olmuyor. Buna ek olarak kullanılan zincir, yarı değerli taşlar ve özel semboller de belirli bir değere sahip. Bu yüzden kolyelerin değeri çeyrek altının değerinin de üzerine çıkmış oluyor. Eğer internet üzerinden bu kolyeleri alırsanız satıcıların aldığı kâr marjını minimum seviyeye çekebilir ve ekonomik bir kolye satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir