yandex
altın top yüzük

Altın Top Yüzük Modelleri Popülerliğini Arttırıyor!

Yüzük dendiğinde akla ilk olarak tektaş pırlanta yüzükler geliyor. Ancak tektaşların dışında yüzük kullanımı da oldukça yaygın. Hem kadınlar hem de erkekler satın aldıkları altın yüzük modelleri ile çok daha şık bir görüntü elde edebiliyorlar.

Altın yüzüklerde modern ve ilgi çekici ürünlere yönelmeyi seven kadınlar için altın top yüzük modelleri üretilmeye başlandı. Kısa süre içerisinde herkesin dikkatini çekmeyi başaran bu ürünler her geçen gün daha popüler bir hale gelmeye devam ediyor.

Altın Top Yüzük Nedir?

Modanın kalbi İtalya’da bulunan tasarımcılar altın yüzük modellerinde yeni bir tasarımın ortaya çıkması için çabalarken altına top formunu verme fikrini ortaya attılar. Takılarda top ya da küre olarak tanımlanabilecek şekilde altınlar üretiliyor ve bu altın toplar takılarda bambaşka tasarımların ortaya çıkmasına sebep oluyor.

İtalya’dan dünyaya yayılan altın top yüzük modellerine dorika ismi verilmiş. Altın takı alışverişi yapabileceğiniz yerlerde dorika yüzük ya da dorika bileklik gibi tabirler ile karşılaşmanız oldukça doğal. Ürünleri gördüğünüzde sizin de ilginiz direkt olarak bu ürünlere yönelecek ve eksiğiniz varsa dorika yüzükle bu eksiğinizi tamamlayacaksınız.

altın top yüzük

Altın Top Yüzük Modelleri Neler?

Dorika altın yüzük modelleri her geçen gün farklı tasarımlar ile ortaya çıkmaya devam ediyor. Hali hazırda top formunda bir altın yüzey olduğundan üzerinde değerli taş kullanımı oldukça zor. Genellikle yüzüklerin belirli kısımları düz bir zeminde tasarlanıp yanlarında top altınlara yer veriliyor. Düz zeminlerin üzerinde de zirkon gibi yarı değerli taşlar kullanılmakta.

Altın top yüzüklerde renk konusunda da önemli adımlar atılmakta. Tasarımcılar rose, sarı ve beyaz renklerdeki altınları bir arada kullanıyor. Her birine top formu kazandırılırken sonrasında belirli bir düzen içerisinde bu altın toplar diziliyor. Ortaya çıkan bu ürünlerin çok kolay kombin edildiğini ve kadınlar tarafından beğenildiğini söyleyebiliriz.

Siz de altın top yüzük modelleri arasından bir seçim yapmak istiyorsanız internet sitelerine yönelebilirsiniz. Binlerce ürünün görmek ve incelemek en doğru kararı vermenizi sağlayacak. Ayrıca fiyatların da daha uygun olduğunu göreceksiniz.

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir