yandex
2 cm Halka Küpe

Popülerliğini Hiç Kaybetmeyen 2 cm Halka Küpe Modelleri

Altın takı sektöründe ilk üretilmeye başladığı andan beri popülerliğini kaybetmeyen bazı ürünler var. Hem çok kullanışlı olması hem de çok şık bir görüntü ortaya çıkarması sebebiyle insanlar bu ürünlerden vazgeçemiyorlar.

Halka küpeler kesinlikle popülerliği hiçbir zaman azalmayan ürünlerden bir tanesi. Özellikle 2 cm halka küpe modelleri her zaman tercih ediliyor. Son dönemde erkeklerde de bu altın küpeler sıklıkla kullanılmaya başlandı.

2 Cm Halka Küpe Kimler İçin Uygun?

Halka küpeler en popüler altın takılardan bir tanesi. Bunda altın küpelerin birçok farklı kombin ile uyumlu olmasının rolü büyük. Ancak küpe tercihlerinde bulunacak olan kişilerin yüz şekillerine göre karar vermesi şart. Yüze çok yakın olan bir takı olduğundan yüz şekillerini dengeleyici küpelerin seçilmesi gerekiyor.

Halka küpeler isminden de anlayabileceğiniz gibi daire şeklinde oluyor. 2 cm halka küpe kullanacak olan kişilerin yüz şekillerini dengelemesi gerekli olduğundan kare ya da elmas yüz şekline sahip olması gerekli. Hali hazırda yuvarlak yüz şekline sahip olan kişiler halka yüzük tercihlerinde yüzlerini çok daha yuvarlak gösterebilir ve bu çok güzel bir görüntü ortaya çıkarmaz.

2 cm Halka Küpe

2 Cm Halka Küpe Çeşitleri Neler?

Halka küpelerde farklı tasarımlar her zaman ortaya çıkabiliyor. Ancak söz konusu ürünler 2 cm halka küpe modelleri olduğunda seçeneklerin biraz daha daraldığını söylemek mümkün. Çünkü bu altın küpeler oldukça küçük ebatlarda ve üzerinde çok fazla oynama yapılmıyor.

Halka küpeler her zaman nostaljik bir yapıda olduğundan orijinal tasarımları çok fazla bozulmuyor. Genellikle sade bir tasarım ile karşımıza çıkıyorlar. Silindirik formu değiştirilip daha köşeli bir formda insanlara sunulması ürünün daha fazla tercih edilmesine sebep oldu. Tabi ki buna ek olarak beyaz ya da rose gold gibi renk seçenekleri de bulunuyor.

Satın alacağınız halka küpeler oldukça sade bir tasarıma sahip olduğundan bu yüzükleri bir destekleyici olarak kullanabilirsiniz. 2 adet halka küpeyi yan yana kullanmanız daha şık bir görüntü ortaya çıkarabilir. Bunun yanı sıra farklı küpe modellerinin tercih edildiği kombinlerde üst kulak deliklerinde de bu ürünün kullanılması mümkün.

Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir